Haklı davamı kazanmak için hangi duayı okumalıyım?

Haklı olduğunuz bir davayı kazanmanız için,öncelikle  gerçekten suçsuz olmanız gerekmektedir.

Site üyelerimizden bir kardeşimiz sordu?  Biz ona dua önderdik. Çok şükür duası kabul olmuş.

Kardeşimiz  dua isteği.

Sevgili  kardeşim benim eşim haksız  yere hapiste yatmaktadır.Mahkemede haklı olduğunun ortaya çıkması ve hapisten kurtulması için hangi duaları okumalıyım,çocuklarımla çok perişan durumdayım.”

Dua önerimiz:

“Sevgili kardeşim Rabbim kurtarsın inşallah.Rabbimize tam olarak güvenerek ve onu vekil edinerek aşağıdaki duaları çıkıncaya kadar her gün oku.

“Haklı olduğu davayı kazanmak isteyen her gün 121 defa “Yâ Melik celle celalühü” zikrine devam ederse,davasını kazanır. Haklı olduğu bir davayı kazanmak isteyen,her gün 1011 defa “Yâ Rahmân celle celalühü” zikrine devam ederse ,muradına erer.Yâ Hakem c.c 4624 defa oku.”

Rabbimiz her şeye kadirdir.

BİR KARDEŞİMİZİN DAHA DUASI KABUL OLDU ÇOK ŞÜKÜR RABBİME

Kardeşimizin mesajı:
“Çok şükür cıktı.Allah razı olsun
Dava tarihi belli oldu ilk mahkemede çıktı 72 gün yattı ağır ceza yargılandı iftira demiştin kamera kayıtları sayesinde kurtuldu çok şükür.”
Günlük okudum Hep gece okudum Allaha yöneldim iki küçük çocuğun var allah kimseyi oraya düşürmesin çocuklarımı alıp oraya götürmek onların o baba hasretini görmek çok üzdü zaten bende geceleri okudum çektim çoğunlukla bide çok fazla Yasin okudum haddi hesabı yoktu dilim döndükçe ağzımda ezber oldu derdimin çok şükür oldu sevincini yaşattı Rabbim.

Çok şükür Rabbim sana.

Haklı olduğunuz bir davayı kazanmanız için,öncelikle  gerçekten suçsuz olmanız gerekmektedir. Site üyelerimizden bir kardeşimiz sordu?  Biz ona dua önderdik. Çok şükür duası kabul olmuş. Kardeşimiz  dua isteği. “Sevgili  kardeşim benim eşim haksız  yere hapiste yatmaktadır.Mahkemede haklı olduğunun ortaya çıkması ve hapisten kurtulması için hangi duaları okumalıyım,çocuklarımla çok perişan durumdayım.” Dua önerimiz: “Sevgili kardeşim Rabbim kurtarsın […]